زیورآلات, عمومی

چرا از جواهرات چشم زخم استفاده کنیم؟

جواهرات چشم زخم

جواهرات چشم زخم یا چشم نظر از دوران دیرینه شناخته شده است. ممکن است آن را به عنوان بخشی از فرهنگ های مختلف یهودی، هندو، بودایی، مسلمان و مسیحی دیده باشید. آنها معتقدند که دریافت چشم بد منجر به بدبختی، آسیب یا بدشانسی می شود.

امام صادق علیه السلام فرمودند: هرکه را اثر چشم به او رسیده باشد دستها را برابر رو بلند کند و سوره ی «حمدوقل هوالله احد وقل اعوذبرب الفلق وقل اعوذبرب الناس» را بخواند، و دست بر پیش سر بکشید.

احادیث زیادی در رابطه با چشم زخم وجود دارد.

جواهرات چشم زخم

تاریخچه چشم بد چیست؟

خرافات و نماد چشم بد قوی ترین تصاویر نمادین در سراسر جهان هستند. چشم بد بیانگر درد، آسیب و بدبختی است. چشم بد بدخواه بودن کسی را به نمایش می گذارد.

از قدیم الیام چشم بد بزرگ‌ترین تهدید بوده و چشم بد باعث بدشانسی می شود که بیماری جسمی و روحی به همراه دارد.

برخی نیز معتقدند که این روش خداوند برای حفظ تعادل است. وقتی مردم بیش از حد مغرور هستند و بیش از حد به موفقیت می رسند، چشمان بد آن را از بین می برد و آن را به سطح فانی باز می گرداند.

قدرت های مخفی جواهرات چشم زخم چیست؟

اگر به نیروی سنگ ها معتقد باشید. حتما به چشم زخم نیز معتقدید. خرید جواهرات چشم زخم شما را در برابر ارواح شیطانی و نیروهای مضر محافظت می کند. از قدرت استفاده می کند تا شما را از تابش خیره کننده نجات دهد.

بیشتر بخوانید: انواع سنگ های قیمتی

  • رنگ آبی انرژی مثبت و کارما خوب را ساطع می کند. با جواهرات چشم بد، نیروی محافظت را به دست می آورید.
  • اعتقاد بر این است که چشم بد رفاه و آرامش را برای استفاده کننده حفظ می کند.
  • چشم های بد واقعی منجر به بیماری های ناشی از خستگی، افسردگی و بی خوابی می شود. پس با جواهرات چشم زخم سالم و شاد خواهید ماند.
  • جواهرات چشم نظر آبی شانس، آرامش، شادی و سلامتی را به همراه خواهد داشت.
  • جواهرات چشم نظر انرژی های منفی ناشی از نفرت، حسادت را از خود دور می کند.
  • چشم نظرها به طور مداوم پرتوهای مثبت را ساطع می کند.

رنگ های مختلف چشم زخم نشان دهنده چیست؟

آبی: این رنگ سنتی برای انرژی های مثبت و کارما خوب است. این تعهد، محافظت و خلاقیت شما را تضمین می کند.

آبی روشن: این نماد حقیقت است و افق را گسترده تر می کند.

سفید: رنگ خالصی است که مربوط به روشنایی، پاکی و خوبی زندگی شماست.

بنفش: رنگ به حذف موانع از زندگی شما و حفظ تعادل اختصاص دارد.

سبز: این شما را تشویق می کند تا با ایده های جدید و قدردانی از زندگی خود لذت ببرید.

از چه جواهرات چشم زخم می توانید استفاده کنید؟

دستبند چشم زخم

دستبند یکی از زیور آلاتی است که می توان همیشه در دست داشت. این یک انتخاب عالی است می توانید دستبندی با چشم زخم را همیشه همراه خود داشته باشید تا شما را از چشمان بد محافظت کند.

گردنبند، آویز و یا نیم ست چشم زخم

پوشیدن گردنبند چشم زخم شما را از چشمان بد محافظت می کند. می توانید از انواع گردنبند و یا مدال های چشم زخم استفاده کنید که همیشه به گردنتان آویزان باشد.

نیم ست ها سرویس جواهراتی هستند که شامل مدال، گوشواره، انگشتر یا مدال، دستبند، گوشواره می باشند. البته هر ترکیب دیگری نیز در نیم ست ها وجود دارد. شما می توانید از نیم ست های نقره چشم زخم ونوس دیدن کنید. این نیم ست ها با داشتن ظاهری زیبا و جذاب شما را از چشمان بد نیز محافظت می کنند.

گوشواره چشم زخم

هنگامی که می خواهید استایل خود را بیان کنید و از چشم بد دوری کنید، این بهترین گزینه جواهرات است. آنها را بپوشید و مثبت اندیشی خود را به رخ بکشید و سالم بمانید زیرا چشم زخم از روح شما محافظت می کند.

چگونه می توانید کارما خود را با جواهرات چشم زخم تقویت کنید؟

جواهر خود را نزدیک نگه دارید. یک تکه جواهرات چشم بد را می توان به عنوان آویز دستبند یا گردنبند برای دور نگه داشتن چشم بد استفاده کرد.

هدیه دادن یک چشم زخم به کسانی که دوستشان داریم، برای خوشبختی و بهترین آرزوها عالی است. کارمای خوب هرگز صدمه نمی زند.  از زیورآلات چشم زخم با طرح های مختلف استفاده کنید.

سخن پایانی

با توجه به دیرینه چشم زخم، تقریبا می توان به طور قطع گفت چشم بد وجود دارد. پس با یک تکه از جواهرات چشم زخم می توان  قدرت های قوی به دست بیاوریم و از چشمان بد به دور باشیم. بسیاری از افراد متعلق به فرهنگ های مختلف برای محافظت از خود در برابر بدشانسی، صدمات، بدشانسی و حوادث از جواهرات چشم زخم استفاده می کنند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *