زیورآلات, مد و استایل

لوکس ترین ومعروف ترین برندهای جواهرات جهان

معروف ترین برندهای جواهرات جهان

در زمان های اولیه، لوکس ترین و معروف ترین برندهای جواهرات جهان برای نشان دادن موقعیت اجتماعی، ریشه های خانوادگی و اهمیت آنها بود. جواهرات همیشه بخشی از تاریخ بشر بوده است و هنوز هم باقی مانده است.

امروزه افراد به دلایل مختلف از جواهرات استفاده می کنند. برخی از لوکس ترین جواهرات استفاده میکنند که خود را به گروه مد اضافه کنند. برخی دیگر برای بیان فردیت خود، چند دستبند و یک گردنبند همسان را میپوشند. البته بسیاری از آنها برای ادعای عشق و علاقه خود از جواهرات استفاده می کنند مانند گروههای نامزدی و عروسی.

همانطور که گفته شد، همه قطعات جواهرات برای همه ساخته نشده اند. برای افراد خاص، جواهراتی که از ظرافت و طرح های خاص برای هرفرد میباشد ساخته می شود. لیست زیر رتبه بندی می کند. چند اسم ممکن است برای یک فرد معمولی آشنا به نظر برسد. اما فقط تعداد معدودی توانایی خرید نام های موجود در این لیست را دارند.

10 برند از لوکس ترین ومعروف ترین برندهای جواهرات جهان

10- چوپارد

چوپارد

برند چوپارد یا شوپارد معروف به بهترین طرح های ساعت که با دقت بالایی ساخته میشوند میباشد. برای کامل شدن تنوع محصولات، انواع زیورآلات نیز به خط تولید شوپارد اضافه شده‎اند. این زیورآلات به گروه‎های اصلی جواهرات و ساعت‎ها مرتبط هستند؛ مانند دکمه سر دست و خودکارهایی با بافت چرم که درست مانند ساعت‎هایی اند که در مدل Classic Racing وجود داشتند. مجموعه طلا و جواهر روزمره Chopard که فقط از بهترین مواد برای قطعات آنها استفاده می کند. با استفاده از لایه های ضخیم طلای 18 عیار و سنگهای قیمتی با بالاترین درجه ساخته شده است. چوپارد از معروف ترین برندهای جواهرات جهان است.

9- میکیموتو

میکیموتو - معروف ترین برندهای جواهرات جهان

برند کوکیچی میکیموتو، بنیانگذار Mikimoto ، فقط به خاطر مجموعه خود شناخته نمی شود، بلکه همچنین به این دلیل است که وی استفاده از مرواریدهای پرورشی را در ساخت قطعات جواهرات اختراع و گسترش داده است. مجموعه Mikimoto فقط بهترین مرواریدها را انتخاب می کند که شامل مرواریدهای دریای جنوبی، مرواریدهای صورتی، مرواریدهای تاهیتی، مرواریدهای سفید و نمونه های کمیاب دیگر است. علاوه بر این، مجموعه جواهرات Mikimoto فقط از طلای 18عیار و پلاتین برای اجزای فلزی و همچنین الماس های درجه یک استفاده می کند. حتی از بهترین نخهای ابریشمی برای جواهر فروشی هایی که رشته های مروارید دارند استفاده می شود.

8- بولگاری

بولگاری

برند بولگاری بدون شک مارک معروف لوکس، از مد گرفته تا ساعت و جواهرات است. شرکت بولگاری «Bulgari» که مرکز اصلی آن در کشور ایتالیا و در شهر رم واقع شده است. این مارک ظرافت و زیبایی را به خوبی و بدون از دست دادن گرایش به سنت ها ترکیب می کند. حتی امروز، مجموعه  Bvlagri هنوز هم ویژگی های برجسته خانه از جمله سنگ های قیمتی بزرگ برای قطعات مرکزی، اشکال پررنگ و استفاده از سنگ های کابوچون (سنتی که به شکوه و جلال 1960 ایتالیایی باز می گردد) را برجسته می کند. این مارک تجاری جواهرات لوکس به دلیل سنگهای قیمتی رنگی، به ویژه یاقوت کبود مشهور است.

برخی نشانه‌های ویژه جواهرات بولگاری می‌توان به اشکال ضخیم، قطعات بزرگ، سنگ‌های کوژ تراش (به جا مانده از افسانه‌های ایتالیای دهه 60 میلادی)، و قطعات کلاسیک ایتالیایی مثل گردنبند‌های چسبان، النگو و دستبند اشاره کرد. 

7- پیاژه

پیاژه - معروف ترین برندهای جواهرات دنیا

برند پیاژه نام آشنای دیگری برای یک فرد عادی بود که در ابتدا به عنوان یک شرکت ساعت سازی در بخش سوئیس ژورا آغاز به کار کرد. با رشد تجارت، کسب و کار جواهرات را پیش گرفت و در آن درخشید و لوکس ترین جواهرات را برای کسانی تهیه کرد که توانایی خرید قیمتی را که شرکت برای قطعات خود طلب می کند، دارند. امروزه، پیاژه به تلفیق مفاهیم دنیای قدیم و طراحی های مدرن آنها، که اکنون دارای خطوط براق و زوایای پررنگ هستند، افتخار می کند. اما مشهورترین ظاهر آن گل رز است که به طرح اصلی Piaget تبدیل شده است.

6- گراف

گراف-معروف ترین برندهای جواهرات جهان

برند گراف یکی از برترین برندهای خط است که به ویژه در میان ثروتمندان و نخبگان بسیار محبوب است. آنچه خاصیت مجموعه Graff را خاص می کند فقط ساخت یا کیفیت سنگهای قیمتی و فلزات مورد استفاده برای ایجاد قطعات گران قیمت نیست. بلکه به اندازه سنگهایی است که گراف در خط جواهرات خود استفاده می کند. آنها بزرگ هستند و بنیانگذار Graff ، Laurence Graff ، اینگونه دوست دارد.

5- تیفانی

تیفانی

جواهرات تیفانی نه تنها در آمریکا بلکه در آسیا نیز مشهور هستند. با این حال، این مارک تجاری لوکس در سال 1837 تاسیس شد و به دلیل طراحی منحصر به فرد در جواهرات الماس، نقره استرلینگ و ساعت بسیار محبوب شد.

تیفانی شهرت و آوازه خود را به عنوان جواهرگر اول دنیا ثابت کرده است. تمام محصولات تیفانی در جعبه هایی آبی رنگ ارائه می شوند که نشانه از بی مانند بودن و شهرت جهانی آن است. حتی مردم زیادی می دانند که وقتی صحبت ازجواهرات تیفانی می شود، یک اسم بزرگ لوکس است. عمدتا به این دلیل که خط آنها شامل قطعاتی است که  مناسب زیورآلات روزانه میباشد. مجموعه گسترده آنها فقط به زنان محدود نمی شود، زیرا تیفانی شامل مردان و کودکان نیز میباشد.

4- بوچلاتی (بوکلاتی)

بوکلاتی

برند بوکلاتی مارک لوکس ایتالیایی به کیفیت بی عیب و نقص تزئینات طلای خود معروف است. این شرکت جواهرات گران قیمت، از سبک های رومی پیروی می کند که می تواند در مجموعه دستبندها کاملاً نمایان شود. قطعات اصلی این مارک به صورت کنده کاری های توری ساخته میشود تا باعث شود از دور نرم به نظر برسند.

ترکیب دو سبک طراحی کلاسیک و مدرن، همچنین استفاده از سنگ های طبیعی و تقلید از طبیعت سبب شده تولیدات این برند بسیار منحصر به فرد و زیبا شود. اکثر مردم Buccellati را به عنوان منحصر به فردترین مارک جواهرات لوکس ایتالیا می شناسند.

3- ون کلیف و آرپلز

ون کلیف و آرپلز- لوکس ترین جواهرات

برند ون کلیف و آرپلز زمانی شکل گرفت که استل آرپلز و آلفرد ون کلیف تصمیم گرفتند همکاری خود را به یک توافق دائمی تبدیل کنند. ون کلیف و آرپلز یک کمپانی فرانسوی جواهر، عطر و ساعت است که در سال ۱۸۹۶توسط آلفرد ون کلیف و سالمون آرپلز در پاریس پایه گذاری شد..جدا از طراحی قطعات آوانگارد همچنان از ظرافت دنیای قدیم در قطعات عالی برخوردار است. اما دارای موارد دیگری است که سبک و کلاس خاص خود را نشان می دهد. این سازنده معتبر جواهرات فرانسوی به دلیل مهارت در استفاده از سنگهای قیمتی و روشهای پیشگامانه تنظیم سنگهای قیمتی، محبوبیت جهانی دارد.

2- کارتیر

کارتیر

کارتیر برند فرانسوی است که بیشتر با جواهرات و ساعت های خود از جمله Bestiary شناخته می شود. کارتیر نامی است که از دیرباز وجود داشته است و از معروف ترین برندهای جواهرات جهان . کارتیه در سال 1860 تاسیس شد و به جواهرسازی سلطنتی که می خواستند یک مجموعه شخصی داشته باشند، بوده است. پلنگ شناخته شده ترین طرح کارتیه است که هر از چندگاهی برای تغییر سلیقه مشتریان خود تغییر و اصلاح می کند. کارتیه به دلیل پایبندی به تاریخ Art-Deco خود مشهور است.

1- هری وینستون

هری وینستون

هری وینستون نامی است که در تجارت طلا و جواهر طنین انداز است، تجارت خود را از سال 1932 آغاز کرد و از آن زمان در رتبه های برتر قرار دارد. مجموعه هری وینستون که فقط با استفاده از بهترین سنگهای قیمتی و بهترین فلزات ساخته شده است، فقط توسط استادان صنایع دستی جواهرات ساخته شده است. وسایل خانه هری وینستون نه تنها ظریف و عجیب هستند، بلکه از دوام بالایی نیز برخوردار هستند و به راحتی می توانند آزمون زمان را پشت سر بگذارند. Hope Diamond که یکی از بزرگترین سنگ های قیمتی وینستون است. با توجه به میراث تاریخی و شاهکارهای بسیار استادانه الماس، این شرکت ممکن است برای سالهای سال همچنان بر جهان الماس حکمرانی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.