زیورآلات, مد و استایل

ست کردن جواهرات نقره و طلا درست است؟

ست کردن جواهرات نقره
ست کردن جواهرات نقره و طلا

آیا می توانید همزمان جواهرات نقره و طلا بپوشید؟ پاسخ کوتاه به این سوال بله است، اما برای ست کردن جواهرات نقره و طلا چند قانون وجود دارد که باید بدانید.

شما که این مقاله را می خوانید مطمئنا مانند هر زن دیگری عاشق زیورآلات هستید. احتمالاً در تصمیم گیری در مورد آنچه می خواهید هر روز بپوشید مشکل دارید. جواهرات نقره و طلای متفاوتی دارید و هم اکنون چگونه ست کردن جواهرات نقره و طلا برایتان سوال شده و به ما سر زده اید. نگران نباشید ست کردن جواهرات نقره و طلا امکان پذیر است.

آیا می توانید جواهرات طلا و نقره را با هم بپوشید؟

مطمئناً می توانید جواهرات طلا را با قطعات نقره ترکیب و ست کنید! نقره فلزی با ظاهری خنثی است و با طلای رزگلد یا زرد در تضاد نیست. گرمای طلا و خنکی نقره می تواند ترکیبی شگفت انگیز به وجود بیاورد.

با این حال، ست کردن جواهرات نقره و طلا زمانی که قطعات مورد علاقه خود را اشتباه قرار دهید، زیبا به نظر نرسد. شما باید در تعداد قطعاتی که با از هر قطعه نقره و طلا استفاده می کنید تعادل داشته باشید.

اگر جواهرات نقره زیادی را با یک گردنبند بزرگ طلا ست کنید مطمئن باشید ظاهری ناجور خواهید داشت. در عوض، همان گردنبند طلا را با یک جفت گوشواره طلا و یک دستبند نقره ست کنید و در مجالس به راحتی بدرخشید.

همیشه قانون زوج فرد را به یاد داشته باشید تعداد جواهرات طلا زوج و جواهرات نقره شما باید فرد باشد. این قانون باعث می شود متعادل تر و حتی برای زیبایی شناسی منسجم به نظر برسید.

استفاده از جواهرات در چهار ناحیه

بیشتر خانم ها جواهرات را در چهار ناحیه در سراسر بدن استفاده می کنند. آن ها عبارت اند از:

  • گردن یا سینه (مدال و گردنبند)
  • مچ دست (دستبند و النگو)
  • گوش ها (گوشواره ها، از جمله میخ ها، حلقه ها و مدل های آویزی)
  • انگشتان (حلقه و انگشترهای نگین دار و …)

این ناحیه ها چهار منطقه مرکزی جواهرات را تشکیل می دهند.

برخی از افراد دستبند مچ پا را نیز دوست دارند. این پنجمین ناحیه جواهرات برای این افراد است.

 

همیشه لازم نیست در همه این ها جواهرات داشته باشید، اما اگر خیلی علاقه به زیورآلات دارید، می توانید استفاده کنید! با این حال، هنگامی که این کار را انجام می دهید، محل قرارگیری هر قطعه را در نظر بگیرید. اگر در حال ست کردن جواهرات نقره و طلا هستید، قانون زوج فرد را به یاد بیاورید.

شما همچنین می توانید جواهرات با اندازه ها و بافت های مشابه را در ناحیه های متفاوت مخلوط کنید. این باعث ایجاد نقوش در کل لباس شما می شود و شگفت انگیز به نظر می رسد.

از جواهرات نقره و طلا ترکیبی آماده استفاده کنید

نقره و طلا ترکیبی

امروزه در بازار نیز شاهد برخی از جواهرات هستیم که با نقره و طلا به صورت ترکیبی ساخته شده اند. می توانید از این جواهرات ترکیبی آماده نیز استفاده کنید.

یکی از نمونه‌های آن می‌تواند گردن‌بندهایی به شکل بافت باشد که از دو نوار طلا و یک نوار نقره بافته شده اند. یا انگشتر و دستبند تکه ای که با نقره و طلا ترکیب شده اند. حتی ممکن است گوشواره‌هایی بیابید که در یک گوش خود دارای طرح‌های نقره‌ای و در گوش دیگر طرح‌های طلایی هستند .

از این مدل جواهرات به تنهایی استقاده کنید و سعی به ست کردن با قطعات دیگری طلا و نقره نکنید، زیرا بسیار شلوغ به نظر خواهید رسید.

در استفاده از جواهرات زیاده روی نکنید

بسیاری از بانوان سعی می کنند چندین تکه را به طور همزمان بپوشند. آنها می خواهند تمام جواهرات مورد علاقه خود را به یکباره به نمایش بگذارند. متأسفانه، علاوه بر زیبایی شناسی این اغلب به معنای تضادهای زیادی است. مطمئن باشید با این کار زیبا به نظر نمی رسید.

برای مثال، اگر می‌خواهید بیش از یک حلقه در یک زمان بیاندازید، در مقدار آن زیاده روی نکنید. بیش از 2 تا 3 حلقه در یک زمان، به خصوص در همان انگشت استفاده نکنید.

هنگام پوشیدن جواهرات خود اطمینان حاصل کنید که هر قطعه ای که انتخاب می کنید با لباس شما ست می شود. به عنوان مثال، از جواهرات بزرگتر در لباس های باز استفاده کنید.

استفاده بیش از حد از جواهرات

جواهرات نقره ای و طلایی زیبا را با هم جفت کنید

در حالی که بسیاری از مردم فکر می کنند که جواهرات طلا و نقره باید جدا از هم نگهداری شوند، شما به ست کردن جواهرات نقره و طلا بپردازید. با این ست کردن شما ظاهری منحصر به فرد و زیبا به دست می آورید.

اکنون که اصول ترکیب جواهرات نقره و طلا را می دانید، زمان آن رسیده است که سرویس جواهرات نقره و هر چیز دیگری که نیاز دارید بخرید و با طلاهای خود ست کنید. جواهرات نقره ونوس متعهد است که برای هر خانمی لوکس با قیمت مناسب و راه‌های بی‌نهایت برای داشتن ظاهری شگفت‌انگیز فراهم کند. برای خرید انگشتر نقره، دستبند نقره، النگو نقره و … از محصولات جدید ما دیدن کنید.

با قیمت بالای طلا احتمالا شما نیز جز افرادی هستید که فقط از جواهرات نقره استفاده می کنید. در این مقاله خواستیم به سوال اینکه ست کردن جواهرات نقره و طلا ایرادی ندارد جواب بدهیم. اگر شما نیز علاقمند به ست کردن دو رنگ طلایی و نقره ای هستید می توانید از محصولات ترکیبی نقره استفاده کنید. در زیر چند سرویس تراشه نقره می بینید که ترکیبی از دو رنگ طلایی و سفید است.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *