آموزشی, زیورآلات

راهنمای انتخاب سرویس عروس

انتخاب سرویس عروس نقره

انتخاب سرویس عروس

انتخاب سرویس عروس

انتخاب سرویس عروس می تواند طاقت فرسا باشد. عروسی شما روز درخشش شماست. این یک مراسم خاص است که در آن شما و معشوق خود به عهد خود وفا می کنید و متعهد می شوید که تا آخر عمر یکدیگر را دوست داشته باشید.

در حالی که انتخاب لباس عروس مهم است، لوازمی که ظاهر عروس را تکمیل می کند نیز مهم است. چگونه سرویس عروس را انتخاب می کنید؟ چه از سرویس نگین دار استفاده کنید، چه از  سرویس تراش، یک ظاهر زیبا برای روز خاص خود می خواهید.

از این گذشته، شما برای سالهای آینده عکس های عروسی خود را خواهید دید، بنابراین می خواهید جواهرات شما بی نقص به نظر برسند.

در این پست  کارشناسان ونوس ده نکته مهم برای انتخاب جواهرات مناسب عروسی شما را به اشتراک می گذارند.

10 نکته مهم برای یادآوری انتخاب سرویس عروس

جواهرات

1.کمتر، بیشتر است.

هنگام انتخاب جواهرات برای عروسی، ضرب المثل قدیمی «کمتر بیشتر است» صادق است. آخرین کاری که عروس ها می خواهند انجام دهند زیاده روی در جواهرات است.

 جواهرات نباید توجه شما را از لباس عروس دور کنند. هر دو، لباس شب و جواهرات باید مکمل یکدیگر باشند. شما باید همه را با هم مخلوط کنید.

به عنوان مثال، اگر لباس مجلسی شما دارای گردن آراسته است شما نباید از سرویس شلوغ استفاده کنید نه اگر میگویید دوست دارم خیلی شلوغ باشم میتوانید به جای سرویس با گردنبند شلوغ از گوشواره هایی برجسته برای جلوه دادن استفاده کنید.

2.سرویس عروس خود را با پارچه لباس مجلسی خود جفت کنید.

گاهی اوقات ممکن است دشوار باشد که بفهمید برای قطعات جواهرات خود از پلاتین، رزگلد یا طلای زرد یا نقره استفاده می کنید.

اما پارچه لباس عروس شما در انتخاب شما کمک خواهد کرد. پلاتین و نقره با یک لباس سفید، زیبا به نظر می رسند. اما اگر لباس عروس شما رنگ عاج دارد پوشیدن تکه های طلا و یا نقره طرح طلا باعث زیبایی بیشتر می شود.

رزگلد طلایی به خوبی با لباسی با رنگ های صورتی مطابقت دارد. اگر لباس شما بژ روشن است، نقره مایل به زرد را انتخاب کنید تا خیره کننده شود. دست و انگشتان خود را فراموش نکنید. شما می خواهید ست های حلقه ازدواج خود را با پارچه لباس خود هماهنگ کنید تا بهترین ظاهر شما باشد.

 3.جواهراتی را انتخاب کنید که به لباس شما جلوه دهد.

سرویس عروس شما باید به عنوان مد و هنر برای لباس عروس شما عمل کند و آن را برجسته کند.

انتخاب اندازه مناسب جواهرات باعث افزایش ظاهر عروس می شود. زیورآلاتی را که خیلی کوچک هستند و مورد توجه قرار نمی گیرند انتخاب نکنید. اگر لباس عروس شما ظریف است و می خواهید جواهرات شما ظریف تر باشد سراغ جواهراتی که الماس تک نگین دارند بروید.

 گاهی اوقات یک انتخاب سرویس عروس تک نگین الماس که بقیه لباس شما را برجسته می کند و با گوشواره ها و ست های انگشتر شما مطابقت دارد ایده آل به نظر می رسد.

 4.جواهرات را با گردنبند لباس خود جفت کنید.

مدل یقه لباس عروس شما مشخص می کند که شما چه سرویس عروس را انتخاب کنید. اگر لباس شما بدون بند است و یا خط گردن نازنینی دارد، چوکر بپوشید. گردن شما را به زیبایی برجسته می کند.

از طرف دیگر اگر لباس مجلسی شما گردن بلند دارد از گردنبند بگذرید و یک جفت گوشواره آویز استفاده کنید.

5.از بسیاری رنگ ها در انتخاب سرویس عروس خودداری کنید.

رنگهای زیاد جواهرات در عروس ها خوب به نظر نمی رسند. در بهترین حالت یک یا دو رنگ بپوشید. آنها باید به خوبی با لباس شما ترکیب شوند. رنگ های زیاد می توانند زیبایی درونی و بیرونی عروس را از بین ببرند.

استفاده از چندین رنگ سنگ قیمتی ایده خوبی نیست. برای یک شب بیرون رفتن شاید اشکالی ندارد. اما نه در روز عروسی شما.

6. به دنبال جواهراتی بروید که بعدا هم استفاده کنید.

عروس های هوشمند جواهراتی را خریداری میکنند که مدتها پس از پایان جشن عروسی می پوشند. جواهرات را هم مانند لباس هایی که می خواهید دوباره بپوشید، خریداری کنید.طرح های کلاسیک خوب است. حتی می توانید از سرویس تراش استفاده کنید که هنگام فروختن آن نیز ضرر نکنید.

 7. فلزات را به حداقل برسانید.

شما نباید با فلزات زیاد ظاهرخود را خراب کنید. دو تا بیشتر نپوشید و این شامل مجموعه انگشترهای شماست. اگر می خواهید یک لباس سفید بپوشید، فلز پلاتین یا طلای سفید به خوبی با لباس شما مطابقت دارد.

8. آرامش را در ذهن حفظ کنید.

این جشن ساعت ها خواهد بود، بنابراین جواهراتی را انتخاب کنید که راحت باشد. هیچ دلیلی برای پوشیدن یک جواهرات حجیم که دست و پا گیر است وجود ندارد. ممکن است روی گردن شما سنگین باشد. مخصوصاً هنگام رقصیدن !

گردنبندهای سبک تری در اندازه های مختلف انتخاب کنید که بتوانید مانند آویز و چوکر یا گردنبند بلندتر با هم بپوشید.

9. از یک فروشگاه مورد اعتماد خرید کنید.

هنگام خرید جواهرات عروسی، همیشه از یک جواهرفروشی معتبر خرید کنید. شما نمی خواهید کالاهایی را که فاقد اصالت هستند خریداری کنید پس از یک جواهر فروش که شهرت خوبی دارد خرید کنید. به یاد داشته باشید که در صورت تمایل به بازگرداندن یا تعویض جواهرات در آینده نزدیک، برای خرید خود رسید بگیرید.

 10. هنگام انتخاب قطعات جواهرات به خود اعتماد داشته باشید.

نکته آخر و مهم، همیشه هنگام خرید جواهرات برای عروسی به خود اعتماد کنید. اعضای خانواده و دوستان ممکن است در مورد لباس و جواهرات شما نظرات جدی داشته باشند. اما مهم است که برای انتخاب قطعات جواهرات مورد علاقه خود وقت بگذارید و خود انتخاب کنید. برای جلب رضایت شخص دیگری جواهرات خود را انتخاب نکنید. این روز و زمان شماست تا به سبک خود تابش دهید.

نگاه نهایی: انتخاب جواهرات عروسی برای درخشش شما

اکنون می توانید کمی راحت تر باشید و بدانید که چگونه جواهرات عروسی را انتخاب کنید. با استفاده از گردنبندها، گوشواره ها و انگشترهای مناسب برای برجسته سازی لباس عروس، ظاهری خیره کننده برای روز خاص خود خواهید داشت. خرید جواهرات عروسی هنراست. این نکات را دنبال کنید تا در روزهای خاص خود در جواهرات عروسی کاملاً زیبا به نظر برسید.

 نقره ونوس سرویس عروس  با کیفیت معتبر را برای عروسی و مجالس روزمره فراهم می کند. برای کسب راهنمایی، خرید نقره و آموزش بیشتر درباره جواهرات نقره، مقالات بیشتری را در وبلاگ ونوس کاوش کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *