آموزشی

خرید حلقه عروسی و انتخاب انگشتر

انگشتر نقره عروسی

راهنمای اساسی برای خرید حلقه عروسی و انتخاب انگشتر

انتخاب انگشتر

گرچه این یک چیز کوچک است، اما خرید حلقه عروسی و انتخاب انگشتر شما چیزی است که نیاز به تفکر زیادی دارد زیرا می خواهید تا آخرعمر حلقه ازدواج خود را به دست داشته باشید.

انتخاب انگشتر رویاهایتان، یافتن و خرید حلقه عروسی مطابق با سلیقه هردویتان ممکن است کمی طول بکشد. قبل از شروع خرید این نکات را در نظر بگیرید. نکات مهم ما را دنبال کنید و بیاموزید که چگونه سبک مناسب خود را انتخاب کنید.

در طول تاریخ، حلقه ازدواج نمادی از عشق، وفاداری است. این سنت از دوران باستان سرچشمه می گیرد و تقریباً در همه فرهنگ ها یافت می شود. حلقه ازدواج غالباً یک جواهر مقدس به حساب می آیند که بسیار مورد توجه قرار می گیرند.

لیست چند گزینه برای راحتی انتخاب انگشتر و خرید حلقه عروسی

حلقه ازدواج

فلزات گرانبها

انتخاب فلز برای حلقه ازدواج گزینه خوبی برای شروع است. فلزات بی شماری در دسترس است که همگی دارای خصوصیات و سبک های مختلفی هستند که برخی از آنها  نسبت به سایر فلزات دیگر مناسب تر می کند.

چند مورد از فلزات گرانبها

طلای زرد

طلای زرد برای عروس و دامادهای سنتی انتخاب خوبی است. به طور کلی، طلای 22 عیار برای استفاده روزانه بسیار نرم است، بنابراین خرید حلقه ازدواج طلای 18 عیار، 14 عیار یا 9 عیار را در نظر بگیرید. این حلقه ها با فلزات قویتر ترکیب می شوند وگزینه ای مناسب برای نیازهای روزمره زندگی شما هستند.

طلای سفید

حلقه های ازدواج طلای سفید معمولاً با رودیم پوشانده می شوند تا ظاهر آنها را افزایش دهند. اگرچه انتظار می رود که این آبکاری با گذشت زمان از بین برود، اما می توان آن را به راحتی دوباره استفاده کرد و انگشترعروسی شما را به اندازه اول زیبا جلوه داد.

پلاتین

این حلقه های ازدواج به طورزیاد در بین زوج های مدرن محبوب شده است. این فلز سفید رنگ بسیار سخت است و در برابر سایش و پارگی روزانه مقاومت می کند. این از طلا نادرتر و بسیار گرانتر است اما یک حلقه ازدواج پلاتینیوم برای همیشه ماندگار خواهد بود. اگر یک حلقه ازدواج پلاتینیوم با بودجه شما مناسب نبود به جای آن حلقه ازدواج پالادیوم را بخرید. پالادیوم به دلیل رنگ مشابه و در عین حال مقرون به صرفه تر بودن قیمت، به گزینه ای محبوب برای پلاتین تبدیل شده است.

تیتانیوم

تیتانیوم یکی از مدرن ترین فلزات جواهرات است. از نظر رنگ به طرز چشمگیری با پلاتین و پالادیوم متفاوت است، ضد خش است و بر روی انگشت احساس سبکی می کند.

نقره

اگر علاقه به جواهرات نقره دارید و بودجه کافی جهت خرید طلا ندارید، پیشنهاد می کنیم از انگشتر نقره گالری ونوس دیدن فرمایید و زیباترین انگشتر ها را برای عروسی خود انتخاب کنید، تمامی انگشترهای جواهر ما کاملا مشابه طلا می باشند.

مدل حلقه های ازدواج

بعد از اینکه در مورد فلز تصمیم گرفتید، باید فکر کنید که آیا این حلقه ازدواج جدید حلقه نامزدی شما را تکمیل می کند یا خیر.

هر دو حلقه تا پایان عمر در کنارهم استفاده می شوند، بنابراین مهم است که به خوبی کنار هم بنشینند. شاید شما قبلاً هرگز نیمرخ حلقه را در نظر نگرفته باشید ، اما اگر سبک ها را در کنار هم مقایسه کنید. تفاوت های ظریف را مشاهده خواهید کرد.

حلقه های ازدواج ست الماس

خرید حلقه عروسی

بعد از خرید حلقه عروسی اکنون وقت آن است که انگشتری با یک الماس یا یک سنگ قیمتی گرانبها را پیدا کنید. حلقه های عروسی ساخته شده از الماس مد روزتر شده و بیشتر در حلقه های ازدواج زنان یافت می شود تا زمینه ای جنجالی برای حلقه نامزدی فراهم کند.

الماس های موجود در حلقه های ازدواج معمولاً گرد، مربع  هستند. اما می توانید طرح هایی با سنگ های گلابی شکل، زمرد و بریده شده از سنگ مرمر نیز پیدا کنید. هرچه شکل الماس غیرمعمول باشد، انگشتر عروسی شما پر زرق و برق تر و احتمالاً گران ترخواهد بود! البته می توانید به راحتی انگشتر نقره عروسی تهیه کنید که کاملا مشابه طلا می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.