آموزشی, زیورآلات

انواع حلقه های نامزدی که هر زنی باید بداند

انواع حلقه های نامزدی
حلقه نامزدی

وقتی یک دختر نامزد می کند، اولین چیزی که همه دوستانش به آن توجه می کنند، حلقه است. حلقه نامزدی نماد مهمی از تعهد زوجین به یکدیگر است، اما همچنین اکسسوری مهمی است که یک زن تا پایان عمر از آن استفاده خواهد کرد.

برخی از دامادها ممکن است تصور روشنی از نوع حلقه ای داشته باشند که می خواهند عروس آینده خود را با آن غافلگیر کنند. ممکن است در ویترین مغازه ها یا آنلاین فروش ها چند حلقه دیده باشند. از سوی دیگر، بسیاری از زوج‌ها قبل از خواستگاری درباره ازدواج صحبت می کنند و حلقه ازدواج خود را با یکدیگر انتخاب می کنند.

در هر صورت، برای عروس آینده مهم است که از انواع حلقه های نامزدی آگاه باشد، بنابراین با آشنایی با انواع حلقه ها او می تواند بفهمد که چه نوع حلقه ای با سلیقه شخصی او مطابقت دارد.

در این مقاله با انواع مختلف حلقه های نامزدی آشنا می شوید تا بتوانید بهترین انتخاب را با توجه به نیاز و بودجه خود داشته باشید.

حلقه های نامزدی تک نگین

حلقه تک نگین

یکی از محبوب ترین نوع از انواع حلقه های نامزدی، حلقه تک سنگی یا تک نگین است که روی یک رکاب قرار می گیرد. در حالی که این یک حلقه کلاسیک ساده است، ولی به طرز شگفت انگیزی مورد پسند همه ی دختران است. اندازه سنگ مهم نیست. انتخاب سنگ و نگین نیز متنوع است و بر اساس سلیقه و بودجه است. در واقع، حلقه‌های تک نگین از نظر بودجه نیز به صرفه هستند.

حلقه های نامزدی قدیمی

حلقه قدیمی

حلقه های عتیقه گزینه های فوق العاده ای برای کسانی هستند که به تاریخ و عشق علاقه دارند. این نوع حلقه های با رکاب های قلم کاری شده اند و در آنها از سنگ و نگین های الماس و برلیانس استفاده می شود. این نوع حلقه های طرفداران مخصوص خود را دارند. اگر اهل شعر و تاریخ هستید، این مدل حلقه ها را امتحان کنید.

حلقه های نامزدی هاله

حلقه هاله

حلقه‌های نامزدی هاله از «هاله» یا دایره‌ای از سنگ‌های کوچک نام‌گذاری شده‌اند که دور سنگ مرکزی روی حلقه قرار دارند. هاله ها می توانند به اشکال مختلفی مانند گرد، مربع، دوتایی، قطره ای و غیره باشند، اما مزیت اصلی آنها این است که درخشندگی بیشتری به حلقه می بخشند و سنگ مرکزی را بزرگتر نشان می دهند.

برای یک حلقه نامزدی چشم نواز، می توانید سنگ‌های قیمتی را به این ترکیب اضافه کنید. هاله‌ای از یاقوت‌های رمانتیک که بر الماس برجسته می‌شوند، یا خطی از الماس‌های کوچک که دور یک یاقوت کبود زیبا می‌چرخند. حلقه های هاله را نیز می توان با پیچ و تاب منحصر به فردی با ایده اختصاصی ساخت.

حلقه های نامزدی سه نگین

حلقه سه نگین

هنگامی که فقط یک سنگ کافی نیست، تنظیم سه سنگ امکان تطبیق پذیری کمی را فراهم می کند. این یک تنظیم معمولی است که شامل یک سنگ مرکزی است که توسط دو سنگ کناری احاطه شده است. این سنگ‌ها می‌توانند هم اندازه یا کمی کوچک‌تر، الماس یا سنگ‌های قیمتی باشند. هر انتخابی که عروس دوس داشته باشد.

با این حال، آنچه که سه سنگ را واقعاً خاص می کند، فقط سبک آن نیست، نمادگرایی است. هر سنگ نشان دهنده گذشته، حال و آینده یک رابطه است و آن را به یک ژست عاشقانه زیبا تبدیل می کند.

حلقه های نامزدی سنگ کناری

حلقه سنگ کناری

هر حلقه نامزدی سنگ کناری حلقه سه نگین نیست. بسیاری از انگشترها دارای بیش از سه سنگ کناری هستند، در این نوع حلقه ها چند سنگ یا نگین با سبک و ایده هر فرد کنار هم چیده می شود. می توان به صورت متقاره از سنگ ها با یک الماس در وسط حلقه استفاده کرد. سنگ های کناری به هر شکلی که استفاده می شوند، راهی عالی برای شخصیت بخشیدن به انگشتر هستند.

سنگ های اضافی باعث درخشش و برجسته شدن حلقه می شوند، اما مراقب باشید که هر چه سنگ های کناری بیشتری داشته باشید، بیشتر در معرض خطر شل شدن قرار دارند. به خصوص اگر خیلی فعال هستید و در محل کار یا خانه زیاد از دستان خود استفاده می کنید.

حلقه های نامزدی ابدیت

حلقه ابدیت

بسیاری از حلقه های نامزدی مدرن دارای الماس های کوچک یا سنگ های قیمتی هستند که در رکاب حلقه جاسازی شده اند. اگر این سنگ های کوچک تمام طول رکاب را بچرخانند، به عنوان نوار ابدیت شناخته می شود. حلقه های ابدیت اولین بار به عنوان یک هدیه محبوب برای یک سالگرد ظاهر شد و به هیچ وجه دارای سنگ مرکزی نبود، اما زیبایی چشمگیر این گروه های جواهرکاری شده چشمان زوج های سراسر جهان را به خود جلب کرده است.

نامزدی هیجان انگیز است و عروس آینده سزاوار بهترین حلقه ای است که می تواند بگیرد. دانستن به موقع اینکه چه چیزی می‌خواهید می‌تواند این اتفاق را تضمین کند و تحقیق در مورد انواع حلقه‌های نامزدی می‌تواند ایده‌هایی به شما بدهد که ممکن است قبلاً به آنها فکر نکرده باشید! چه به دنبال چیزی سنتی، مدرن یا تلفیقی باشید، بهترین حلقه نامزدی حلقه ای است که با عشق داده و دریافت می کنید. می توانید انواع انگشتر و حلقه ها را در سایت ونوس ببینید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *